Regulaminy

REGULAMIN POBIERANIA SZABLONU I DODATKÓW:

1. Informuj o każdym pobraniu szablonu, nagłówka lub sygnatury poprzez dodanie komentarza pod ostatnim postem. W komentarzu muszą znaleźć się informacje: hasło (które znajdziesz w regulaminie poniżej), nazwa szablonu lub dodatków które pobierasz, i adres bloga, na którym będzie znajdował się szablon lub dodatki.
2. Nie pobieraj szablonów i dodatków aby je zmieniać, modyfikować i podpisywać jako swoją pracę!
3. Przed zainstalowaniem szablonu zapoznaj się z instrukcją instalacji.
4. Pierwsze szablony, które były dodane na bloga jako szablony wolne, mogą się źle wyświetlać po zainstalowaniu, dlatego gdyby coś się działo, napisz do mnie, a pomogę. :)
5. Możesz pobrać każdy szablon wolny, który udostępniłam na blogu (co nie oznacza, że jak ktoś już go pobrał, szablon jest zajęty).
6. Hasło, które musisz napisać w komentarzu z informacją o pobraniu szablonu bądź dodatków brzmi: "tessellate" (hasło co jakiś czas ulega zmianie).
7. Hasło, które musisz napisać podczas wypakowywania szablonu bądź dodatków brzmi: "casting shadows".
8. Gdy pobierasz nagłówek, lub sygnaturę podpisz *CREDIT - nagłówek / sygnatura pobrana z Play With Me Seek And Hide
9. Jeśli korzystasz z mojego bloga, zacznij go obserwować :)
10. Jeśli masz problem z instalacją szablonu skontaktuj się ze mną drogą mailową (nie pisz na asku, bo wtedy zbyt wiele nie mogę pomóc anonimowi) a na pewno pomogę.

Od lutego 2016 roku nie realizuję indywidualnych zamówień.


REGULAMIN ZAMAWIANIA SZABLONU:

0. Zamawiaj szablon TYLKO jeśli podobają ci się moje prace i nie obawiasz się, że wykonam coś, co ci się nie spodoba. Pisz dokładne zamówienie.
1. Szablony na zamówienie robię indywidualnie. Nie udostępniam żadnych kodów CSS, ani grafik innym użytkownikom.
2. Szablony robię tylko i wyłącznie na blogspot
3. Blog, który zgłaszacie musi być prowadzony regularnie co najmniej od 6 miesięcy.
4. Mail ze zgłoszeniem musi zawierać 10 punktów zgodnych z INSTRUKCJĄ ZGŁOSZEŃ. W innym wypadku zamówienie zignoruję. Po wysłaniu maila pozostaw komentarz na blogu z informacją, że zgłoszenie zostało wysłane.
5. Na maila ze zgłoszeniem odpisuję i podaję prognozowany czas oczekiwania na szablon. W zależności od ilości zamówień jest to od około tygodnia do dwóch miesięcy.
6. Jeśli nie mam kontaktu z osobą zamawiającą szablon, mogę ZREZYGNOWAĆ z jego wykonania. O rezygnacji informuję mailem.
7. Każdy szablon zrobiony przeze mnie może ulec lekkim poprawkom.
8. Hasło, które musicie napisać brzmi: "playground" (hasło co jakiś czas jest zmieniane.) To hasło wpisujecie tylko i wyłącznie przy mailu z zamówieniem szablonu. Gdy chcecie pobrać szablon wpisujecie inne hasło, które jest podane wyżej, w regulaminie pobierania.
9. Do każdego szablonu dodaję BUTTON ze swoim logo, który przekierowuje na Play With Me Seek And Hide. Ufam, że nie będziecie go usuwać.
10. Po wykonaniu szablonu proszę Was o dodanie pod najnowszym rozdziałem Waszego opowiadania, linków do moich fanfictions. To swego rodzaju 'zapłata', ponieważ szablony robię zupełnie za darmo, z pasji i chęci pomocy. Jeśli nie planujecie dodać nowego rozdziału, proszę o napisanie notki z odnośnikami do moich blogów (informacja zostanie przesłana w mailu).
11. Abym mogła wam zainstalować szablon, proszę o dodanie mnie do administracji bloga, jak już szablon będzie wykonany.
12. Jeśli zrobiony szablon źle Wam się wyświetla, jest rozjechany, bądź zniekształcony, od razu powiadomcie mnie o tym przesyłając screeny. Może zdarzyć się, że w headerze będzie jakaś literówka, to znaczy, jak ja się pomylę czy coś. Niezwłocznie mnie o tym poinformuj, a to naprawię.
13. Jeśli autor zmieni szablon po krótkim czasie od otrzymania zamówienia, bez podania przyczyny, dodaję szablon do szablonów wolnych, a od osoby, której robiłam szablon, już nigdy nie przyjmę zamówienia. Miejcie szacunek do mojej pracy i czasu, który Wam poświęcam.
14. UWAGA!! Odrzucone zamówienia mają szansę, żeby było zrobione jako szablony wolne. Wystarczy napisać komentarz i w skrócie opisać propozycję. (ale przy robieniu szablonów z propozycji w komentarzach, nie trzymam się tak kurczowo zamówienia, jak podczas robienia szablonu na indywidualne zamówienie)


Followers

Template made by Robyn Gleams