Instrukcja

Od lutego 2016 roku nie realizuję indywidualnych zamówień.*
Możecie składać zamówienia  według poniższej nowej instrukcji, w komentarzu pod najnowszym postem, a jak wasza propozycja mnie zaciekawi, wykonam szablon, który będzie do pobrania dla każdego w następnym poście. O tym, czy podjęłam się pracy informuję w odpowiedzi pod komentarzem (czasem nie od razu).

Komentarz z propozycją szablonu musi zawierać:
1. Link do bloga;
2. Układ (zamknięty, otwarty) - można pokazać moje dotychczasowe szablony, na których powinnam się wzorować;
3. Kolorystyka;
4. Zdjęcia osób do nagłówka;
5. Cytaty (zaznacz, który ma być głównym, a które pobocznym cytatem);
6. Stocki dodatkowe (nieobowiązkowe);
7. Opis całości. Tu możesz dopisać dodatkowo jakich efektów chciałabyś/chciałbyś abym użyła.

____________________________________
*indywidualne zamówienia na szablony na strony realizuję odpłatnie.JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ U MNIE SZABLON:
zamówienia na okładkę na wattpad mają inny wzór, który znajdziesz pod tym linkiem: 
zamówienia okładki na wattpad

Napisz do mnie na maila couldabeentheone@gmail.com z WYPUNKTOWANYMI wiadomościami podanymi poniżej.
Po napisaniu maila napisz komentarz na blogu  informujący, że mail został wysłany.

W mailu ze zgłoszeniem MUSI znaleźć się 10 punktów, jeśli nie będzie któregoś z nich, takiego maila zignoruję. W temacie maila napiszcie: SZABLON DLA @nazwatwittera (jeśli nie posiadasz twittera, nazwa konta google)

Zanim napiszesz zamówienie przejrzyj dokładnie moje prace i zastanów się czy taki styl szablonu Ci odpowiada. 

Zanim napiszesz maila sprawdź na stronie ZAMÓWIENIA czy aktualnie przyjmuję zgłoszenia. 

1.  LINK DO BLOGA (nie robię szablonow do blogów, które dopiero zaczynają swoją działalność. Patrz pkt: 4 regulaminu);
2.    TYTUŁ BLOGA (znajdzie się w headerze jako główny napis)
3.   CYTATY, które mają znaleźć się w headerze, nie jest to tytuł, tylko np. jakiś fragment piosenki (2,3 linijki) (opcjonalne).  Jeśli nie chcesz żadnego cytatu, napisz, że nie chcesz.
4.      KRÓTKI OPIS o czym jest blog (3-4 zdania)
5.    KOLORYSTYKA w jakiej ma być zrobiony szablon (jeśli nie masz pomysłu napisz, że „zdajesz się na mnie” <-- wolę tą opcję)
6.      ZDJĘCIA OSÓB, które mają znaleźć się w nagłówku (około 8-15) wysyłamy w załączniku!!! Tu znajdziesz instrukcje jak mają być wykadrowane i w jakim rozmiarze: KLIK. Koniecznie napisz jaki mają mieć nastrój te osoby (smutne, wesołe, zamyślone, itp.) żeby były odpowiednie do treści opowiadania. W przypadku Miley, albo innych gwiazd, które często zmieniają fryzury, piszecie w jakiej fryzurze ma być dana gwiazda.
7.  GADŻETY i STRONY, które chcecie mieć na blogu SAMI DODAJECIE, tak żebym wiedziała ile dokładnie jest stron i jakie są gadżety. W przypadku gdy chcecie mieć coś innego, a sami nie potraficie tego dodać, napiszcie co dokładnie chcecie, najlepiej z linkiem do bloga, który coś takiego ma i opiszcie to w tym punkcie.
8.  MAIL i HASŁO (hasło specjalnie zmienione na czas robienia przeze mnie szablonu) Obiecuję, że na blog wejdę tylko raz, podczas ładowania szablonu i nie zmienię NIC w istniejących notkach i wpisach. Hasło nadsyłacie dopiero, jak dostaniecie ode mnie wiadomość na maila (nie, że przyjmę zamówienie, tylko, że już zaczęłam robić zamówiony szablon). Możecie także dodać mnie do administracji bloga, wrzucę Wam szablon i się wypiszę. :) To już od Was zależy. Ale dodajecie mnie do administracji dopiero gdy dostaniecie wiadomość, że szablon jest gotowy.
9.      UWAGI - w tym punkcie piszecie wszystko co chcecie. Czyli np. jeśli podoba wam się konkretnie jakiś blog (może to być blog, który ja zaprojektowałam bądź całkiem inny) i chcecie mieć podobny (ALE NIE TAKI SAM, BO NIC NIE KOPIUJĘ) podajcie linka z dopiskom co wam się podoba. Napiszcie czy chcecie szablon z paskiem nawigacji czy bez paska. Pasek nawigacji jest przydatny, ale szablony bez paska lepiej się prezentują, a przy niektórych układach ważne jest czy on jest, czy nie. I uwaga, staram się nie robić szablonów, w których nagłówek 'wlewa' się w tło. Źle mi wychodzą i nie czuję się z tym dobrze, więc jeśli napiszecie, że chcecie taki szablon, większa szansa, że odmówię, CHOCIAŻ zawsze warto próbować! :)
10. HASŁO podane w REGULAMINIE, abym miała pewność, że osoba zamawiająca zapoznała się z regulaminem.Followers

Template made by Robyn Gleams